Tom Tailor – co to za marka?

Tom Tailor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, najstarszych marek modowych, która znalazła szerokie grono wiernych klientów w Europie, Ameryce i Azji. Ubrania TT są projektowane z myślą o ludziach poszukujących komfortu i ponadczasowej elegancji. Ta idea przyświeca twórcom marki nieprzerwanie już od 1962 roku. Co jeszcze warto wiedzieć na temat marki Tom Tailor?

Modny styl na co dzień z marką Tom Tailor

Marka Tom Tailor obejmuje szeroki asortyment, w tym: odzież, obuwie, perfumy i dodatki, przeznaczone zarówno dla kobiet, dzieci, młodzieży, jak i mężczyzn w różnym wieku. Kolekcje TT sprawdzają się w pracy, szkole, podczas zakupów oraz w domu. Brand nieustannie się rozwija, a wraz z nim takie marki, jak: Tom Tailor, Tom Tailor Denim czy Tom Tailor Contemporary.

O popularności i uniwersalności niemieckiej marki świadczy jej globalny zasięg i obecność w ponad 80 krajach. Ludzie cenią wyroby Toma Tailora ze względu na wysoką jakość, nieszablonowość oraz przemyślany krój. Atutem odzieży TT jest również atrakcyjna, niewygórowana cena, dopasowana do oczekiwań odbiorcy i realiów rynku.

Franczyza Toma Tailora w Polsce

Wielu inwestorów zastanawia się, jak założyć markowy sklep premium i na czym polega franczyza Tom Tailor w Polsce. Odpowiedzi na te i wiele innych pytań udzielą specjaliści z firmy GPoland, agencji modowej, wyspecjalizowanej w promowaniu międzynarodowych marek klasy premium i denim. W warszawskim showroomie początkujący właściciele sklepów z markową odzieżą uzyskują fachową pomoc i doradztwo.

GPoland jest jedynym w kraju reprezentantem marki Tom Tailor i dysponuje własnym know-how w zakresie jej rozwoju oraz dystrybucji. Firma oferuje różne modele współpracy biznesowej, w tym sklepy franczyzowe mono- i multimarkowe. Franczyzobiorcy GPoland mogą liczyć na kompleksową pomoc oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie działalności, od etapu opracowywania biznesplanu oraz negocjacji wynajmu lokalu po visual merchandising i wdrażanie nowych rozwiązań do placówek już istniejących.