Zwrot za zakupy – czy to możliwe

Od jakiegoś czasu w Polsce dużą popularnością cieszą się platformy/aplikacje dzięki którym dostajemy zwrot (cashback) za zakupy, które dokonaliśmy w internecie.

 

Czy to faktycznie możliwe, że wydając pieniądze możemy dostać jeszcze zwrot, a co za tym idzie zaoszczędzić? Oczywiście. Wystarczy tylko zarejestrować się na wybranej przez nas platformie zakupowej. Następnie przed zakupami, zalogować się w serwisie i tutaj wybrać sklep, w którym chcemy zrobić zakupy. Po dokonanych zakupach, na naszym koncie w serwisie pojawi się kwota (cashback), którą otrzymaliśmy za zakupy.

 

Ta kwota może być zablokowana lub być przypisana jako nadchodzący zwrot (blokada ta zostanie usunięta po 30 dniach, wynika to z możliwości zwrotu towaru do sklepu, wówczas nasza kwota zwrotu ulegnie pomniejszeniu, proporcjonalnie do zwróconych produktów). Minimalna kwota wypłaty zwrotu, uzależniona jest od tego którą platformę zakupową wybraliśmy, w niektórych minimalny próg wypłaty to dwadzieścia złotych. Pieniądze wypłacane są na nasz rachunek bankowy. Zwrot za zakupy jest ciekawą opcją dla ludzi, którzy często robią zakupy przez internet.