Kurier, paczkomat, odbiór osobisty? Kupujemy przez Internet!

Nabywając produkty przez Internet musimy pamiętać o tym, że istnieje wiele dróg ich dostawy do naszych drzwi – a odbiór osobisty (poniekąd) jest tylko jedną z nich.

 

Powszechnie przyjęło się, że zakupy online wiążą się z dostawą kurierską – i faktycznie często tak jest. Zwłaszcza, że w dzisiejszych czasach firmy transportowe zwracają coraz baczniejszą uwagę na wygodę klienta, dzięki czemu coraz częściej można skontaktować się z kurierem. Ile nerwów kiedyś psuły jego niezapowiedziane – zwłaszcza, gdy nie było nas w domu! – wizyty. Dzisiaj takie zakupy, online, oczywiście, a właściwie ich końcówka, czyli dostawa, nie kojarzą się już z wielką kurierską niewiadomą.

 

Tym bardziej, że jednym z numerów jeden w dziedzinie dostawy, są nieocenione przecież paczkomaty. Ten, kto je wymyślił, powinien został ozłocony! To dopiero oaza wolności dla każdego kupującego – dla dostawcy również! Nie wahajmy się więc wybierać tej opcji dostawy, kiedy decydujemy się na Internetowe zakupy. Online musi oznaczać wygodę, inaczej… nie ma sensu.