Regeneracja samochodu?- Car detailing to świetny wybór!

Jeżeli ktokolwiek myśli teraz o regeneracji lakieru swojego pojazdu, to bez wątpienia powinien skorzystać z oferty jaką daje car detailing. Wybierając tą usługę mamy pewność, że cały proces będzie przebiegał bardzo dokładnie i bez pośpiechu. Wszystko zostanie sprawdzone i nic nie będzie wykonane bez 100% pewności że można coś zrobić. Co mamy na myśli? Otóż po precyzyjnym umyciu pojazdu i usunięciu wszelkich zanieczyszczeń z lakieru, następują oględziny z użyciem specjalnego miernika. Jest to bardzo ważny krok, ponieważ polerowanie jakie będzie się odbywało będzie dogłębne, więc należy się upewnić że nic nie zostanie uszkodzone w tym przypadku powierzchnia lakiernicza właśnie. W zależności od tego na co zdecyduje się klient zostaje wykonana regeneracja lakieru. Do wyboru zazwyczaj są trzy etapy korekty lakieru pojazdu:

  • jednoetapowa korekta samochodu „one step”- która pozwala uzyskać świetne efekty i jest to najtańsza opcja, natomiast bardzo skuteczna. Już po takiej regeneracji samochód wygląda bardzo dobrze.
  • dwuetapowa korekta samochodu- w tym przypadku usuwa się drobne rysy i wżery co zdecydowanie wpływa na wygląd lakieru samochodowego. Lakier nabiera blasku i odzyskuje piękny wygląd.
  • wieloetapowa korekta samochodu- to już wyższy poziom regeneracji. W tym przypadku można się rozprawić z dużymi i nieestetycznymi defektami i zarysowaniami. Po takiej regeneracji pojazd przez bardzo długi czas cieszy oko właściciela wspaniałym połyskiem bez zarysowań.

Car detailing- o usłudze słów kilka

Auto detailing to wyższy poziom czyszczenia pojazdów. Wybierając tą właśnie usługę musimy liczyć się z tym, że w zależności od potrzeby samochód będzie w rękach specjalistów od kilku godzin do nawet kilku dni. Nie można mylić tego rodzaju usługi z oddaniem samochodu do zwykłej myjni, ponieważ są to dwa różne światy. Nawet tradycyjne polerowanie nie może się równać z regeneracją lakieru w auto detailingu. Nie podważając oczywiście niczyich kompetencji standardowe usuwanie nawet minimalnych zarysowań to zazwyczaj pokrycie ich specjalną pastą polerską. Pomimo tego iż lakier może wyglądać ładnie, to jest to efekt krótkotrwały i po kilku myciach wszystko znów jest widoczne. Car detailing to wyższy wymiar regeneracji powłoki lakierniczej, tutaj się nie maskuje, tutaj się naprawia. Po takim zabiegu mamy gwarancję że po umyciu samochodu nic się nie wypłucze ( patrz pasta polerska, wypełniacz). Oczywiście coś co jest dobre musi odpowiednio kosztować, natomiast oszczędzając i wybierając tańsze, standardowe oferty tak naprawdę nie oszczędzamy. Dlaczego? Ponieważ po upływie krótkiego czasu zazwyczaj trzeba zabieg powtórzyć, więc płacimy podwójnie.